Soustředění volejbalového oddílu SK Veselá 2019

Rok s rokem se sešel a my jsme se letos opět vydali na soustředění nadšených volejbalistů oddílu SK Veselá. Akce probíhala od neděle 30. června až do soboty 6. července a byl to již 9.ročník této akce.

V neděli jsme vyrazili do rekreačního areálu Vesec pod Kozákovem, a všichni naši malý i větší volejbalisté byli natěšeni na příjemně strávený čas plný nejrůznějších, převážně sportovních aktivit. Náš běžný den byl zaměřený samozřejmě na volejbal, který se hrál dopoledne, odpoledne, ale i k večeru. Hráli jsme především plážový volejbal. Novinkou byl letos netradiční plachtový volejbal. Nic vám to neříká? Není se čemu divit, plachtový volejbal se hraje tak, že na obou stranách jsou dva hráči, kteří mezi sebou drží plachtu a snaží se míč vždy chytit a odmrštit ho z plachty na soupeřovu stranu. Tato netradiční varianta našeho milovaného sportu nás všechny moc bavila.

Na programu dne byly i jiné aktivity než jen beach volejbal. Pro děti jsme připravili například orientační běh s poznávačkou, běh do kopce s co možná nejlepším časem, cyklistiku a spoustu dalších aktivit. Byly jsme se podívat i v nedaleké jeskyni Postojna. Také jsme se koupali v místím krásně čistém bazénu, po náročných aktivitách to byla vždy velmi příjemná část dne.

Soustředění jsme si všichni moc užili, vyšlo nám i pěkné počasí. V sobotu jsme se museli s těžkým srdcem rozloučit a rozjet se ke svým domovům. Tento ročník se velice vydařil. Už se všichni moc těšíme na další, máme totiž před sebou jubilejní již desáté soustředění!

Autor: Miroslav Helikar

Fotogalerii najdete zde