Soustředění volejbalového oddílu SK Veselá 2018

Tak jako v loňském roce, se i letos konalo soustředění dětí z volejbalového oddílu SK Veselá. Soustředění probíhalo od neděle 1.7. až do pátku 6.7. a byl to již 8.ročník této akce.

V neděli jsme vyrazili do rekreačního areálu Vesec pod Kozákovem, a všichni naši malý i větší volejbalisté byli natěšeni na příjemně strávený čas plný nejrůznějších, převážně sportovních aktivit.

Náš běžný den byl zaměřený převážně na volejbal, který se hrál dopoledne, odpoledne, ale i k večeru. Hráli jsme především plážový volejbal, mladší hráli podle pravidel klasického volejbalu. Ti zkušenější si zahráli s pravidly pro beach volejbal, tato pravidla jsou totiž o trochu náročnější.

Na programu dne byly ale i jiné aktivity než jen volejbal. Pro děti jsme připravili například orientační běh s poznáváním státních vlajek, sprint na 30 a 60 metrů, cyklistiku, skok do písku nebo třeba hod granátem. Také jsme se koupali v místím krásně čistém bazénu, po náročných aktivitách přišla vhod i trochu chladnější voda. Samozřejmostí byl i výstup na nedalekou rozhlednu Kozákov s prohlídkou Votrubcova lomu, kde děti hledaly polodrahokami.

Soustředění jsme si všichni moc užili, vyšlo nám i pěkné počasí. V pátek jsme se ale museli rozloučit a rozjet se ke svým domovům. Tento ročník se velice vydařil. Už se všichni moc těšíme na další, v pořadí již deváté soustředění!

Fotogalerie zde

Vráťa D., Miroslav H.