Veselá Pouť - festival humoru, řemesel a kouzel 2018

Tak jako v předchozích letech se i letos konala Veselá pouť, která měla jako vžydy pořádně nabitý a velmi atraktivní program.

Návštěvníci se mohli například podívat na velmi povedené vystoupení MŠ a ZŠ, jednalo se o taneční vystoupení se sportovním tématem světových utkání pod vedením Lenky Dutkové a Mileny Pospíšilové. Vystoupení se také neslo v duchu stoletého výročí naší republiky. Toto vystoupení proběhlo hned dvakrát a to v 13:00 a v 20:00. Po prvním vystoupení následovalo Divadélko MŠ u kapličky – Pohádka O řepě, v této pohádce si zahrály děti z MŠ pod vedením Pavly Churáčkové. V 13:45 přišlo na scénu Divadélko Štěpán, které bylo určeno pro všechny věkové kategorie.

Na pouti si zahrála v odpoledních hodinách Hudební skupina KMEN – Bakovští country muzikanti. Poté návštěvníci shlédli Divadélko Sýkora. V 17:00 se ukázala na jevišti Hudební skupina Koneckonců z Jilemnice a hrála populární hudbu s vlastní tvorbou. K večeru je vystřídala skupina The VintageBand z Liberce hrající Rock´n´Rollovou hudbu. Ve večerních hodinách od 21:45 už přišla na scénu skupina WIX, což je místní rocková skupina pod vedením Luboše Odháněla.

Během celé pouti měli návštěvníci možnost se občerstvit, vyzkoušet pouťové atrakce, zakoupit si nějakou drobnost u stánku a nebo si jen užívat skvělé atmosféry.

Mezi sponzory letošní poutě patří: Press Hammer, Malyra, Město MH a Škoda Auto. Všem sponzorům moc děkujeme.

Velké poděkování patří ale i všem, ktěří se na pouti podíleli: Veselá Vesnice, SDH, OV, MŠ a ZŠ Veselá, Jednota Bratrská, také děkujeme občanům Na Návsi a Dámám na pokladnách. Letošní pouť měla také skvělou návštěvnost, bylo se zde podívat přibližně 1000 lidí.

Fotogalerie zde

Vráťa D., Miroslav H.