Volejbalové turnaje 2017 ve Veselé

Stejně jako každý rok, tak i letos jsme uspořádali pod hlavičkou SK u nás ve Veselé dva volejbalové turnaje, na kterých se vždy sejdou družstva z Veselé a blízkého okolí.

Jarní turnaj se uskutečnil 11.června 2017 a letní pak 9.září 2017. Byl to již neuvěřitelný desátý ročník volejbalového turnaje ve Veselé smíšených družstev volejbalistů, kteří si rádi zahrají příležitostně a pro radost.
V letošním ročníku se na dopolední červnový turnaj přihlásily čtyři týmy a na odpolední turnaj taktéž čtyři týmy.  Dopolední turnaj byl vyhrazen hráčům a hráčkám z Veselé včetně dětí z volejbalového oddílu SK Veselá. Odpoledního turnaje se zúčastnily týmy z Veselé a blízkého okolí, které se pravidelně schází a volejbal hrají na velmi dobré úrovni.

Dopolední turnaj dopadl takto:

 1. místo – Veseláci
 2. místo – Malý Sporťáci
 3. místo – Sporťáci
 4. místo – Veselá Telátka

Výsledky odpoledního turnaje:

 1. místo – Hobby Taem MH
 2. místo – DreamTeam Veselá
 3. místo – Banáni
 4. místo – Sporťáci

Letního volejbalového turnaje, který se uskutečnil 9. září 2017 se zúčastnilo maximum družstev, která můžou hrát na jednom kurtu.
Dopoledne si opět zahrály čtyři týmy a odpolední turnaj odehrálo šest týmů.

Dopolední turnaj dopadl takto:

 1. místo – Sporťáci Veseláci
 2. místo – Veselá Telátka
 3. místo – Malý Sporťáci
 4. místo – DreamBeerTeam

Výsledky odpoledního turnaje:

 1. místo – DreamTeam Veselá
 2. místo – Banáni
 3. místo – Semčice
 4. místo – Kněžmost
 5. místo – Hobby Taem MH
 6. místo - Sporťáci

Stejně jako jarní, tak i ten letní volejbalový turnaj se vydařil, nejenže nám přálo počasí, ale i výkony jednotlivých týmů byly opravdu výborné. Jen odpolední turnaj poprvé zkomplikovalo zranění hráčky Kněžmosta, která pro jistotu byla dopravena na lékařské vyšetření. Naštěstí se jen potvrdil vyvrknutý kotník. Přejeme brzké uzdravení a doufáme, že příští rok zase Kněžmosťáci rádi dorazí v plné síle do k nám do Veselé.

Na závěr bych rád poděkoval všem, kteří se každý rok podílí na organizaci těchto turnajů, bez jejich pomoci by nebylo možné tyto turnaje pořádat.

Foto červen 2017

Foto září 2017