Soustředění volejbalového oddílu Borovice 2016

     Ve dnech 2. – 6.7.2016 se vydal volejbalový oddíl SK Veselá na cestu do areálu Lites Borovice a již po šesté zakončil volejbalovou sezónu našich malých veselských volejbalistů letním volejbalovým soustředěním.

      Odjezd byl naplánován na sobotu dopoledne. Všichni zúčastnění vyjeli na kolech. Cestou jsme se zastavili na oběd a posilněny obědem nás čekala druhá část cesty do cílového místa pobytu. Po příjezdu jsme se ubytovali a na všechny pak čekalo příjemné překvapení - koupání v krytém bazénu s teplotou vody 27°C.
      Děti čekala všestranná příprava v podobě plaveckých závodů, běhu na čas, různé typy překážkových drah, technika a práce s míčem, beach volejbal, ale také třeba matematické znalosti při skupinovém orientačním běhu.

      Sportovním vyvrcholením soustředění byl poslední společný večer, kde děti předvedly, jak jsou dobré v dramatické, pěvecké a taneční činnosti. Porota sestavená z čtveřice trenérů neměla jednoduchý úkol z předvedených vystoupení vybrat to nejlepší. Verdikt pro nejlepší vystoupení získala moderně pojatá pohádka „Červená Karkulka“.

      V závěru soustředění si pak děti za jejich mimořádné dovednosti odnesly dárečky, které pro ně byly připraveny i se spoustou zážitků z prvního prázdninového týdne. Všem se pobyt v Borovicích líbil a už se těšíme, až nám začátkem října začne nový ročník volejbalové ligy SMT 2016/2017.

Fotografie naleznete zde